اینیستا: منچسترسیتی منعکس‌کننده تفکرات گواردیولا و یکی از شانس‌های قهرمانی در اروپاست

کاپیتان بارسلونا به تمجید از حریف بعدی کاتالان‌ها پرداخت.

آندرس اینیستا، کاپیتان ارزشمند بارسلونا در آستانه دیدار فوق العاده حساس این تیم مقابل منچسترسیتی در نیوکمپ، به تمجید از حریف پرداخت و سبک بازی کنونی سیتیتزن‌ها را بازتاب تفکرات مربی آن‌ها دانست.

به گزارش AS، منچسترسیتی علی‌ٰرغم ناکامی در کسب پیروزی در چند بازی اخیر، با ثبت بهترین خط حمله، صدرنشین لیگ برتر است. نمایش‌های سیتی از زمان نشستن پپ گواردیولا روی نیمکت این تیم به کلی تغییر پیدا کرده است. چیزی که کاپیتان بارسلونا و شاگرد سابق این مربی نیز آن را تایید می‌کند:

تیم‌های گواردیولا بازتاب تفکرات او هستند. سیتی نیز تاکنون به خوبی با این فلسفه و سبک تطابق پیدا کرده است. مالکیت توپ بالا و بازیکنان باکیفیتی که آن‌ها دارند، این بازی را پیچیده می‌کند. فوتبال یعنی پیشرفت در هر چیزی که می‌توانید. با گواردیولا نه تنها من که تمام باشگاه سال‌های بسیار خوبی را تجربه کرد و از این بابت قدردان پپ هستیم.

اینیستا در ادامه سیتیتزن‌ها را یکی از شانس‌های قهرمانی در اروپا معرفی کرد:

سیتی حریفی دشوار با داشتن بازیکنانی فوق العاده است که قطعا در بازی چهارشنبه برای برد مقابل ما به میدان خواهد آمد. آن‌ها چندین سال است بازیکنان خوبی در ترکیب دارند و اگر نگوئيم یکی از جدی‌ترین مدعیان قهرمانی در اروپا هستند، تنها به خاطر بازیکنانی که در اختیار دارد، حریفی بسیار دشوار محسوب می‌شوند. واضح است که هدف آن‌ها قهرمانی اروپاست و امسال با تغییر مربی و تقویت کردن خود، جدی‌تر از همیشه به دنبال رسیدن به هدفشان هستند. سیتی حریف مستقیم ماست و بدون شک بازی دشواری در پیش داریم.

کاپیتان بارسا درباره بازگشت براوو به نیوکمپ نیز گفت:

ملاقات دوباره با کسانی که لحظات خوبی را در کنار آن‌ها سپری کرده بوده‌اید، همواره دلچسب و

107 دیدگاه در “اینیستا: منچسترسیتی منعکس‌کننده تفکرات گواردیولا و یکی از شانس‌های قهرمانی در اروپاست

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

17 − 15 =

رفتن به نوارابزار