واران: اعتماد زیدان را به همراه دارم و خوشحال و آماده هستم

رافائل واران آماده است تا جای خالی سرخیو راموس را در دیدار مقابل لژیا ورشو پر کند.

رئال مادرید باید در ادامه رقابت های لیگ قهرمانان اروپا از مرحله گروهی به مصاف لژیا ورشو برود و با توجه به مصدومیت سرخیو راموس، به احتمال فراوان رافائل واران، مدافع فرانسوی این تیم، از ابتدا در ترکیب قرار می گیرد. واران که در تساوی 2-2 رئال مادرید مقابل دورتموند و پیروزی 6-1 این تیم مقابل بتیس گلزنی کرده است، احساس خوبی دارد. وی در کنفرانس خبری پیش از بازی گفت:

من در طول تابستان خوب کار کردم و اعتماد مربی را جذب کرده ام. همچنین اعتماد هم تیمی ها و تیم ملی را دارم. از لحاظ بدنی احساس خوبی دارم. از ابتدای فصل همین گونه بوده است. آرام و خوشحال هستم.

وی در مورد پیروزی درخشان شنبه شب این تیم مقابل بتیس گفت:

بازی مقابل بتیس خارج از خانه بسیار سخت است و سخت تر این است که در چنین بازی 6 گل بزنید. ما بازی خوب و با انگیزه ای انجام دادیم و می خواهیم همین روند را ادامه دهیم. می خواهیم همین انگیزه را مقابل لژیا ورشو داشته باشیم.

وی ادامه داد:

ما همیشه تلاش می کنیم در بهترین سطح بازی کنیم و از نظر تکنیکی بهترین هایمان را به نمایش بگذاریم. در مقابل لژیا نیز می خواهیم گل های زیادی بزنیم اما با تمرکز فکر بازی خواهیم کرد.

لژیا هر چه در توان دارد برای این بازی خواهد گذاشت و ما نیز باید این بازی را مانند سایر بازی ها پیروز شویم. باید با دیدگاه پیروزی و گل های زیاد وارد میدان شویم.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هجده − 1 =

رفتن به نوارابزار