توخل: هواداران ما یک عامل تعیین کننده بودند

سرمربی بروسیا دورتموند از بازی با یونیون برلین رضایت دارد.

بروسیا دورتموند در یک ماراتن سخت موفق شد که یونیون برلین را در چارچوب رقابت‌های جام حذفی آلمان شکست دهد. توماس توخل دید مثبتی به این پیروزی سخت دارد.

به گزارش وبسایت رسمی باشگاه دورتموند، سرمربی زرد و مشکی ها پس از پایان این دیدار به سوالات خبرنگاران پاسخ داد. توخل پیرامون این ماراتن گفت:

یک بازی طولانی و سخت. کسی نمی‌تواند بگوید که این تیم هرچه داشت در این بازی نگذاشت، ما فقط نتوانستیم گل دوم را به ثمر برسانیم. حال می توانیم از نتیجه خوشحال باشیم و با یک دید انتقادی و آنالیز این بازی به استقبال دربی میرویم.

هواداران حاضر در سیگنال ایدونا پارک از آغاز تا انتهای ضربات پنالتی به شدت تیم را تشویق کردند. صدای بسیار بلند هواداران دورتموند پنالتی زدن را برای بازیکنان یونیون برلین سخت کرد، آن ها نتوانستند یک ضربه پنالتی را هم تبدیل به گل کنند. توخل در این خصوص گفت:

یک ستایش بسیار بزرگ از هواداران دارم. در ضربات پنالتی آن‌ها یک فاکتور تاثیرگذار بودند.

بروسیا دورتموند روز شنبه در دربی روهر به مصاف شالکه خواهد رفت. سرمربی بروسیا دورتموند در پاسخ به سوال خبرنگاری مبنی بر کار سخت دورتموند در دربی با توجه به بیش از 120 دقیقه بازی و خستگی فیزیکی بازیکنان دورتموند با توجه به مصدومین پرشمار تیم اضافه کرد:

فکر می‌کنم نتیجه بازی و احساساتی که در ورزشگاه شاهدش بودیم به ما کمک خواهد کرد. سی دقیقه اضافی به همراه ضربات پنالتی می تواند سخت باشد، اما من به آن با دید مثبتی نگاه می کنم. فکر می کنم این بیشتر به ما کمک کرد تا اینکه ضرر برساند. این بازی یک درس خوب بود، یک تجربه عالی.

دورتموند در دور یک هشتم نهایی دی اف بی پوکال باید به مصاف هرتابرلین برود:

بازی بسیار سختی خواهد بود اما ما امتیاز میزبانی داریم، این نکته ارزشمندی است.

در انتها توماس توخل درخصوص وضعیت مصدومین تیم صحبت کرد:

فکر می کنم که اوبامیانگ بتواند در دربی بازی کند. گریرو و شورله پنج شنبه برای اولین بار با تیم تمرین کردند اما هنوز باید منتظر بمانیم. بازی کردن یا نکردن آن ها می تواند از تصمیم های دقیقه آخری باشد.

20 دیدگاه در “توخل: هواداران ما یک عامل تعیین کننده بودند

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دوازده − یازده =

رفتن به نوارابزار