لمپارد: از باشگاه های بزرگ اروپایی پیشنهاد داشتم، اما از ماندن در چلسی پشیمان نیستم

فرانک لمپارد که بیشتر دوران حرفه ای خود را در تیم چلسی گذرانده است، از تیم های بزرگ اروپایی پیشنهاداتی داشت، اما تصمیم گرفت که در چلسی بماند.

به گزارش dailymail فرانک لمپارد می گوید که در دوران حضورش در تیم چلسی بارها با پیشنهادات باشگاه های بزرگ اروپا، برای ترک این باشگاه وسوسه شده بود، اما از ماندن در این تیم پشیمان نیست. لمپارد سرانجام به تیم نیویورک سیتی پیوست تا سال های پایانی فوتبال خود را در این تیم سپری کند. وی معتقد است که هیچ تمایلی به ترک این باشگاه زودتر از زمانی که این کار را انجام داده نداشته است.

لمپارد در مصاحبه ای با گری لینکر در شبکه بی بی سی در پاسخ به این سوال که آیا تمایل داشته تا زودتر به تیم های خارج از انگلستان بپیوندد یا خیر، گفت:

بله و خیر؛ جواب مثبت به این دلیل است که دوست داشتم چالش های مختلفی را در زندگی تجربه کنم. دوست داشتم تا زبان های دیگری را یاد بگیرم. پیشنهاداتی از تیم های مطرح اروپایی داشتم، بنابراین فکر می کنم که می توانستم در این راه موفق باشم و خودم را بیازمایم.

اما از تصمیم خود منصرف شدم. ترک چلسی باعث می شد که نتوانم عضوی از دوران طلایی چلسی باشم که به فتح لیگ قهرمانان اروپا ختم شد. بنابراین پاسخ اصلی خیر است. دوران بسیار خوبی در انگلستان داشتم، تمام آن خاطرات دوران فوتبالی من را رقم زده اند و همواره همراه من هستند.

پس از شروع ناموفق لمپارد در لیگ آمریکا، اکنون او در 19 مسابقه توانست 12 بار گلزنی کند و می گوید که از زندگی در نیویورک خوشحال است.

بودن در اینجا را دوست دارم. زندگی بسیار خوبی داریم و کاملا خوشحال هستیم. تجربه بسیار خوبی است. اگر این مسیر فردا به انتها برسد، هم از دید فوتبالی هم از نظر تجربه یک سبک زندگی دوران بسیار خوبی بود. افق های جدیدی در زندگی من ایجاد شده و از زندگی و کار در یک کشور جدید کاملا رضایت دارم.

17 دیدگاه در “لمپارد: از باشگاه های بزرگ اروپایی پیشنهاد داشتم، اما از ماندن در چلسی پشیمان نیستم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بیست − 7 =

رفتن به نوارابزار