کونته: چلسی برابر وست هم بدشانس بود؛ بابت درگیری هواداران متأسفم

کونته با وجود شکست برابر همشهری‌ از نمایش تیمش خشنود به نظر می رسد.

 آنتونیو کونته سرمربی ایتالیایی چلسی معتقد است که تیمش در جریان شکست 2-1 برابر وست هم یونایتد در دور چهارم لیگ کاپ انگلستان بد اقبال بوده است. آبی های لندن در این بازی تغییرات زیادی را در ترکیب خود داشتند؛ به نحوی که تنها چهار نفر از افرادی که در جریان پیروزی 4-0 روز یکشنبه برابر منچستریونایتد به میدان رفته بودند، در بازی برابر چکش ها در ترکیب اصلی حضور داشتند.

بنابر گزارش اسکای اسپورتس، گری کیهیل مدافع انگلیسی چلسی در لحظات پایانی بازی یکی از دو گل شیخو کویاته و ادمیلسون هرناندز را پاسخ داد اما این برای باقی ماندن شاگردان کونته در تورنمنت یاد شده کافی نبود.

فرصت های زیادی ایجاد کردیم ولی بد شانس بودیم. بازی خوبی همراه با روحیه و میل بالایی انجام دادیم. بازیکنان من تا لحظه پایانی برای عوض کردن نتیجه جنگیدند. موقعیت های بسیاری ایجاد کردیم ولی تنها یکی از آن ها را گل کردیم. این دلسرد کننده است اما حال ما باید آماده پیکار روز یکشنبه برابر ساوتهمپتون شویم. ما از کنار رفتن از این تورنمنت متأسفیم.

کونته درباره به گل رسیدن حریف در آغاز نیمه دوم گفت:

زمان گل دوم برای ما خیلی بد بود. در آن لحظه اعتماد به نفس آن ها افزایش و به عکس، اعتماد به نفس ما کاهش یافت.با این وجود ما تا انتها تلاش کردیم

.

در لحظات پایانی بازی، سکو های ورزشگاه لندن چندان آرام نبود و طرفداران دو تیم با هم درگیر شدند. سرمربی پیشین یوونتوس در این باره نیز اضافه کرد:

باید راستش را بگویم، چون آن صحنه را ندیدم. ما در حال انجام بازی بودیم و من این را ندیدم. چنین شرایطی را دوست ندارم.

این که همیشه جو درستی بر ورزشگاه حاکم باشد اهمیت دارد. پیش از هر چیز در انگلستان ما عادت داریم که جو درستی را شاهد باشیم. این کشور در این جنبه فوق العاده است. من بابت این اتفاقات متأسفم.

2 دیدگاه در “کونته: چلسی برابر وست هم بدشانس بود؛ بابت درگیری هواداران متأسفم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سه × پنج =

رفتن به نوارابزار