گاسپارت:‌ تباس در حال ابراز تنفرش از بارسلوناست؛‌ او یا باید عذرخواهی کند یا دفتر کارش را ترک کند!

رئيس سابق کاتالان‌ها به حواشی پیرامون این باشگاه واکنش نشان داد.

 خوان گاسپارت، رئیس سابق باشگاه بارسلونا ضمن انتقاد شدید از خاویر تباس، رئيس لالیگا مدعی شد تباس با صحبت‌های اخیرش در حال ابراز تنفرش از بارسلوناست. گاسپارت گفت تباس یا باید از این باشگاه عذرخواهی کند یا از سمتش استعفا دهد.

به گزارش AS، واکنش‌ها به جنجال دقایق پایانی دیدار والنسیا و بارسلونا در مستایا به نظر تمامی ندارد. اتفاقی که با بیانیه امروز اتحادیه لالیگا جان دوباره‌ای گرفت و حالا بر تندی لحن اظهارنظرکنندگان به وضوح، افزوده شده است. پس از صحبت‌های خاویر تباس درباره تمارض و عوام‌فریبی بازیکنان بارسلونا در صحنه خوشحالی پس از گل مسی و پس از آن بیانیه امروز اتحادیه لالیگا، خوان گاسپارت به انتقاد شدید از رئيس لالیگا پرداخت:

به نظر می‌رسد تباس از بارسلونا متنفر است و در حال ابراز این تنفر می‌باشد. در حالی که او نمی‌تواند از تیمی متنفر باشد. به خصوص تیمی چون بارسلونا. او یا باید از این باشگاه عذرخواهی کند یا دفتر کارش را رها کند. چرا که او باید بی‌طرف باشد. در حالی که صحبت‌های اخیرش چنین چیزی را نشان نمی‌دهد. او یک مدیر اجرایی و جزو هیئت رئيسه لالیگاست و نمی‌تواند درباره اینکه حق با چه کسی‌ست اظهارنظر کند و یا به صورت ضمنی تیم یا بازیکنی را محکوم کند. (در حوزه اختیارات او نیست).

گاسپارت با لحنی عصبانی ادامه داد:

به عنوان یک هوادار بارسلونا، این بیانیه‌ها قابل قبول نیستند. امیدوارم رئيس لالیگا از ما عذرخواهی کند. اگر او این کار را انجام بدهد، ما همواره انسان‌های بخشنده‌ای بودیم و از اشتباه تباس خواهیم گذشت.  اما اگر چنین اتفاقی نیفتاد، تباس نباید سمتی در لالیگا داشته باشد. او رئيس لالیگاست و صرف‌نظر از اینکه چگونه فکر می‌کند، نباید نظرش درباره هرمسئله‌ای را علنا بیان کند. به نظرم باشگاه با انتشار بیانیه کار درستی انجام داد چرا که نیاز بود مخالفتش با مواضع تباس را اعلام کند.

گاسپارت درباره جو ورزشگاه مستایا هم گفت:

سال‌های سال است که بازی کردن در چنین ورزشگاه‌هایی برای بارسا دشوار بوده است. مستایا، برنابئو، سانچز پیسخوان از این دست هستند. حالا اما مشخص شد چه فضایی بر مستایا حاکم است زمانی که بارسلونا در این ورزشگاه بازی می‌کند و هواداران والنسیا تا چه اندازه خواهان پیروزی بر بارسا هستندو البته این طبیعی‌ست.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سیزده − 12 =

رفتن به نوارابزار