آنتونیو کونته از دلیل بازگشت هازارد به فرم خوب خود می‌‌گوید

برای اولین بار در دوران حضور در چلسی، ادن هازارد در سه‌ بازی پشت سر هم گلزنی کرده است و حالا سرمربی ایتالیایی شیر‌های آبی لندن از دلیل بازگشت هازارد به فرم سابق خود گفته است.

 آنتونیو کونته، سرمربی چلسی در مورد بازگشت هافبک بلژیکی به فرم سابق خود می‌‌گوید:

“فکر می‌‌کنم که ادن حالا نزدیک تر به دروازه حریف بازی می‌‌کند. او در کار‌های دفاعی بیشتر شرکت می‌‌کند که برای او بهتر است. در چنین شرایطی که او دیگر در یک جای ثابت حضور ندارد، شانس گلزنی او بالاتر می‌‌رود. در این فصل، فکر می‌‌کنم ادن به همین شرایط ادامه بدهد. می‌‌دانیم چه استعدادی دارد. بازیکن فوق العاده‌ای است. او بدون توپ هم عالی‌ است که برای تیم به سختی تلاش می‌‌کند. این کار او باعث خوشحالی‌ بقیه بازیکنان است. کار مهاجمان ما برای ادامه فصل بسیار مهم است. در مورد دیگو (کوستا) هم همینطور. هر دو برای تیم تلاش می‌‌کنند که بسیار خوب است.”

بازیکن ۲۵ ساله چلسی در سال ۲۰۱۴ جایزه‌ بهترین بازیکن لیگ برتر را مال خود کرد. به گزارش سایت گل، آنتونیو کونته می‌‌گوید هیچگاه به هازارد و توانایی‌‌های این بازیکن شک نداشته است:

“کسی‌ نمی‌‌داند که او به سطح مسی یا رونالدو خواهد رسید یا نه اما می‌‌دانیم که ادن با استعداد است. اگر به تلاش زیاد ادامه بدهد و استعداد خود را بهبود ببخشد حتما. اما در در حال حاضر او خود را فدای تیم می‌‌کند که فوق العاده است. این راه درستی‌ برای بهترین بازیکن دنیا شدن است. اگر تفاوت مسی و رونالدو و هازارد را از من سوال کنید، من تمایلی به جواب ندارد. مهمترین چیزی که من می‌‌خواهم تلاش بازیکنانم است و حمایت از آنها. چون طبق تجربیات خودم در دوران بازی، وقتی‌ شما استعداد خوبی‌ دارید بهتر است که وی را با فرم خوبش و نظم عالی‌ و تاکتیک خوب در کنار هم قرار بدهید. اگر همه این مسائل وجود داشت، احتمالا شما بازیکن فوق العاده‌ای خواهید شد. 

“باز هم می‌‌گویم، بهترین بازیکن دنیا شدن با استعداد به تنهایی‌، بسیار دشوار خواهد بود. شما باید شرایط فیزیکی‌ خوب و نظم تیمی را با استعداد همراه کنید. همه اینها از شما یک بازیکن فوق العاده خواهد ساخت. یک فوتبالیست عالی‌. می‌‌دانم ادن استعداد بزرگی‌ دارد. من او را در تیم ملی‌ بلژیک وقتی‌ با ما بازی کرد دیدم. خوشحالم که حالا او را در تیم خود و هر روز می‌‌بینم.”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5 × دو =

رفتن به نوارابزار