آ اس: اتلتیکو مادرید قصد دارد مبلغ بند فسخ قرارداد اوبلاک را به 200 میلیون یورو افزایش دهد

طرفداری- اتلتیکو مادرید قصد دارد با افزایش بند فسخ قرارداد یان اوبلاک به 200 میلیون یورو، نسبت به حفظ این مهره کلیدی اطمینان حاصل کند.

به گزارش آ اس، قرارداد کنونی اوبلاک با اتلتیکو مادرید تا سال 2021 اعتبار دارد و اخباری مبنی بر علاقه باشگاه هایی نظیر پاری سن ژرمن و لیورپول به جذب این بازیکن شنیده شده است. با توجه به این که در بازار نقل و انتقالات کنونی، بعید نیست تیم ثروتمندی مانند پاری سن ژرمن بخواهد با شکستن رکورد نقل و انتقالات برای یک دروازه بان اوبلاک را جذب کند، اتلتیکو می خواهد قدم مهمی در راه حفظ این سنگربان اسلوونیایی بردارد.  گفتنی است رکورد بیشترین مبلغ پرداخت شده از سوی تیمی برای یک دروازه بان، هنوز به انتقال بوفون از پارما به یوونتوس در سال 2001 بر می گردد؛ بیانکونری در آن زمان 51 میلیون یورو برای خرید بوفون هزینه کرده بود.

اتلتیکو مادرید در نظر دارد با ارائه پیشنهاد قراردادی جدید به اوبلاک، دستمزد و بند فسخ قرارداد او را افزایش دهد. لازم به ذکر است با وجود این که اوبلاک چندان تمایل ندارد با گنجانده شدن چنین بند فسخ قرارداد هنگفتی، گزینه هایش در آینده محدود شود، طرفین از حصول توافق فاصله چندانی ندارند.


Source link

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

15 + 18 =

رفتن به نوارابزار