از احتمال تا واقعیت؛ مهدی رحمتی به تیم ملی برمی گردد؟

طرفداری- در شرایطی که کمتر از سه هفته دیگر به شروع جام جهانی 2018 روسیه باقیمانده، بحث کناره گیری کارلوس کی روش از نیمکت تیم ملی فوتبال ایران همچنان داغ است و اگرچنین شود باید منتظر تحولات دیگری نیز در تیم ملی باشیم.

اگرچه سرمربی پرتغالی تیم ملی فوتبال ایران بارها از لفظ استعفا و عدم همکاری سخن به میان آورده و دوباره پای میز مذاکره نشسته و قرارداد جدیدی با تیم ملی فوتبال ایران بسته است اما به نظر می رسد این بار این عدم همکاری بیشتر از هر وقت دیگری به واقعیت نزدیک باشد چرا که از سوی فدراسیون فوتبال نیز حرکت خاصی صورت نگرفته است.

اگر همکاری تیم ملی با کارلوس کی روش به پایان برسد منتظر احتمالات چالش برانگیزی نیز باید باشیم. از جمله این احتمالات بحث بازگشت سید مهدی رحمتی به درون دروازه تیم ملی است. سنگربان استقلال که مدت هاست او و کی روش نسبت به هم زاویه دارند و کی روش در بهترین شرایط نیز حاضر به دعوت از او نشده با خروج کی روش دوباره شانس حضور در دروازه تیم ملی را خواهد داشت. رحمتی در جدیدترین مصاحبه اش نسبت به حضور در تیم ملی گارد نگرفته و گفته که هر وقت از او بخواهند در خدمت تیم ملی خواهد بود. دروازه بان 35 ساله استقلال بدش نمی آید که در سال های پایانی فوتبالش بار دیگر لباس تیم ملی را آن هم در آستانه مسابقاتی همچون جام ملت های آسیا بر تن کند.


Source link

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 × 3 =

رفتن به نوارابزار