دی لورنتیس: نمی توانستم بیش از این منتظر ساری بمانم؛ امیدوارم آنچلوتی برای 10 سال در کنار ما بماند

طرفداری- اورلیو دی لورنتیس، رئیس باشگاه ناپولی ابراز امیدواری کرد آنچلوتی برای 10 سال در ناپولی بماند و تایید کرد بیش از این نمی توانست برای ساری منتظر بماند. ساری از دادن پاسخی قاطع برای ادامه همکاری با ناپولی خودداری کرد تا سرانجام کاسه صبر دی لورنتیس لبریز شود.

به نقل از وبسایت جانلوکا دی مارتزیو، دی لورنتیس گفت:

در مصاحبه قبلی ام گفتم که زمان منتظر ماندن من برای پاسخگویی ساری تمام شده و فرصتی باقی نمانده است. مسئول باشگاه بسیار مهمی هستم و نمی توانم منتظر تصمیم دیگران بمانم پس تصمیم گرفتم کار را با آنچلوتی آغاز کنم و همین طور هم شد. امیدوارم آنچلوتی برای 10 سال در اینجا بماند اما فراموش نکنید من همیشه باید بهترین تصمیم ها را برای باشگاه بگیرم. همیشه به دنبال این بودم که سریعا آنچه را که در ذهنم است، عملی کنم. از شور و هیجان نمی ترسم؛ نگران آینده ناپولی نباشد، با کارلتو قرار است کارهایی را انجام بدهیم که قبلا پیش بینی کرده ایم.

کولیبالی؟ دو فصل پیش آنچلوتی برای خرید او با 58 میلیون یورو اصرار داشت؛ به او گفتم: آنتونیو، من با این 58 میلیون یورو چه کاری می توانم انجام بدهم؟؛ مهم ترین مسئله این بود که کولیبالی در نهایت در ناپولی ماند.

بالوتلی؟ انتقال او را در نظر نداریم. او بازیکن شگفت انگیزی است اما قبل از هرکاری باید ببینیم بازیکنان کنونی در تمرینات پیش فصل زیر نظر آنچلوتی چه می کنند. بازیکنان زیادی در خط حمله داریم و نمی توانیم به خاطر آنهایی که در ناپولی حتی یک بار هم بازی نکرده اند، به جایگاه این بازیکنان آسیب بزنیم. اولویت های ما برای کار در نقل و انتقالات مربوط به خط حمله نیست.

انتقال همشیک به چین؟ به او گفتم کجا می خواهی بروی؟ ناپل خانه تو است. در نهایت همه چیز به خواست وی بر می گردد؛ اگر بخواهد برود، به هیچ باشگاهی برای بازیکنانم تخفیف نمی دهم!

انتقال ساری به سایر باشگاه ها؟ فعلا که کسی مرا فرا نخوانده است؛ بند فسخ برای محافظت از ساری در قرارداد گنجانده شد و تصمیمی دو طرفه بود.

 


Source link

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

19 − یک =

رفتن به نوارابزار