رئال مادرید احتمال بازگرداندن ماریانو دیاز را بررسی می‌کند

طرفداری – این احتمال وجود دارد که ماریانو دیاز پس از تنها یک فصل حضور در المپیک لیون به رئال مادرید برگردد.

به گزارش مارکا، ماریانوی 24 ساله که پس از درخشش در تیم‌های پایه رئال مادرید، چند باری فرصت حضور در تیم اول این باشگاه را کسب کرد، در لیون عالی کار کرده است. اگر او در 302 دقیقه برای کهکشانی‌ها موفق به زدن 5 گل شد، در تیم ژنسیو توانسته در 45 بازی، 21 گل به ثمر برساند. آماری که برای بازیکنی که تنها دو فصل است در بالاترین سطح فوتبال اروپا بازی می‌کند، فوق العاده است.

این عملکرد ماریانو از چشم مدیران رئال مادرید دور نمانده است. باشگاه از چند هفته پیش تماس‌هایی با دیاز گرفته تا ببیند خود او تا چه اندازه با بازگشت به برنابئو موافق است. نام ماریانو روی میز مدیران باشگاه است. رئال بند بازخریدی در قرارداد ماریانو نگنجاند اما می‌تواند اولین پیشنهاد یک تیم دیگر برای این بازیکن را رد کند و 35 درصد از رقم فروش او به تیمی دیگر هم به حساب رئال واریز می‌شود. 

با این حال، اگر نهایتا تصمیم بر این شود که ماریانو برگردانده شود، با توجه به روابط خوب دو باشگاه احتمالا مشکلی وجود نخواهد داشت. ماریانو اگر به برنابئو برگردد، نقش مهاجم ذخیره تیم را بازی خواهد کرد. شبیه به نقشی که دو فصل پیش موراتا بازی می‌کرد. رئال مادرید همچنین قصد دارد فرصتی به رائول ده توماس هم بدهد. گرچه شانس او در حال حاضر کمتر از ماریانو است.


Source link

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ده + ده =

رفتن به نوارابزار