سردار آزمون: باید در روسیه خیلی حرفه‌ ای کار کنیم؛ بعد از جام جهانی به تیم جدید فکر خواهم کرد

طرفداری- مهاجم تیم ملی فوتبال کشورمان می گوید که همه بازیکنانی که در تیم ملی حضور دارند ستاره هستند. 

به گزارش خبرگزاری تسنیم، سردار آزمون در مسابقات مقدماتی جام جهانی گل‌های حساسی برای تیم ملی کشورمان به ثمر رساند و با توجه به اینکه در لیگ روسیه حضور دارد همه مردم و کارشناسان به او برای درخشش در مسابقات جام جهانی به عنوان مهاجم اول  تیم ملی امید فراوانی دارند.

آزمون در گفت‌وگو با خبرنگار اعزامی تسنیم به ترکیه درباره بازی با این تیم و جام جهانی 2018 صحبت کرده است.

تیم ملی در این دوره جام جهانی ستاره‌هایی دارد که خیلی می‌توان به آنها امیدوار بود و یکی از آنها تو هستی. به نظرت با ستاره‌هایی که در اختیار داریم در جام جهانی چطور باید عمل کنیم که موفق شویم؟

همه بازیکنانی که در تیم ملی حضور دارند، ستاره تیم ملی و ایران هستند و ما همه تلاش‌مان را در تمرینات می‌کنیم. بازیکنان پس از وقفه‌ای که به دنبال یک فصل پرفشار در مسابقات لیگ داشتند، به تمرینات تیم ملی اضافه شدند. الان شرایط بدنی بازیکنان بهتر شده است و امیدوارم چند روز دیگر یک بازی دوستانه خوب داشته باشیم و به نقطه اوج خودمان برسیم و با یک عملکرد خوب راهی جام جهانی شویم.

با توجه به حضورت در لیگ روسیه و البته درخششی که در تیم ملی داشتی، انتظار از تو در روسیه بالاست و البته هواداران به درخشش تو خیلی امیدوار هستند.

انتظار از من زیاد است و من هم همه تلاش خودم را می‌کنم. همه بچه‌ها تلاش‌شان را می‌کنند و ما باید در روسیه خیلی حرفه‌ای کار کنیم و بهترین نتیجه را بگیریم.

توجه و دیدی که روی سردار آزمون در مسابقات جام جهانی وجود دارد، در رسانه‌های دنیا هم زیاد است. حتی بعد از بازی مقابل ترکیه توسون از تو تعریف کرد و گفت بهترین بازیکن ایران هستی. این موضوع فشار را روی تو بیشتر می‌کند یا انگیزه‌ای است تا عملکردت بهتر شود؟

از جنک توسون ممنون هستم، او یک بازیکن خیلی خوب است و بهترین عملکرد را داشت. با این حال نه تنها من، بلکه کل بازیکنان تیم ملی ستاره هستند و ما همه تلاش‌مان را می‌کنیم. من و سایر بازیکنان همگی انگیزه بالایی داریم.

عملکرد سردار آزمون در نیم‌فصل اول یک مقدار افت داشت ولی در نیم‌فصل دوم اوج گرفت و همه امیدوار شدند.

من نمی‌توانم بگویم در نیم‌فصل اول افت کردم، ای کاش ما در لیگ ایران بودیم و ای کاش همه می‌دیدند که من چه شرایط سختی داشتم، ولی توانستم کنار بیایم. ابتدای فصل چند بازیکنان مان رفتند و پس از اینکه بازیکن جدیدی خریدیم، توانستیم فوتبال خوبی بازی کنیم.

ایران با توجه به شرایط برگزاری اردوهای قبل از جام جهانی، می‌تواند موفق باشد و چقدر امید به موفقیت مقابل تیم‌هایی چون مراکش، اسپانیا و پرتغال وجود دارد؟

بله صددرصد، لژیونرها یک مقدار خسته هستند و به اردوی تیم ملی آمدند که بهترین عملکرد را داشته باشند و انشالله هم موفق می‌شویم.

همه انتظار دارند که سردار آزمون بعد از جام جهانی به یک تیم خوب برود. این اتفاق رخ می‌دهد؟

ان‌شالله، الان من به مسابقات جام جهانی فکر می‌کنم و بعد از این مسابقات به تیم جدید فکر خواهم کرد.


Source link

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 × سه =

رفتن به نوارابزار