فیزیوتراپ لیورپول: تلاش می کنیم مدت مصدومیت صلاح هر چه ممکن است، کاهش یابد

طرفداری – در جریان فینال لیگ قهرمانان اروپا بین رئال مادرید و لیورپول، محمد صلاح از ناحیه ترقوه شانه راست مصدوم شد و یورگن کلوپ پس از بازی اعلام کرد مصدومیت او به نظر بسیار جدی است. در تازه ترین خبرهایی که از مصدومیت او منتشر شده، فیزیوتراپ باشگاه لیورپول، روبن پونس به مارکا گفت:

به محض آنکه صلاح به زمین خورد، مطمئن شدیم مصدومیتش خیلی جدی است چون او هیچوقت بزرگنمایی یا شکایت نمی کند. از مصدومیتی بدتر از چیزی که فعلا وجود دارد، می ترسیدیم. تا استراحت بین دو نیمه در ورزشگاه بودیم و سعی کردم او را آرام کنم زیرا در چنین شرایطی نمی توان کاری انجام داد و باید روی مسائل روحی کار کرد. تلاش کردیم پیراهنش را عوض کنیم زیرا به تنهایی نمی توانست این کار را انجام دهد. تمرکز ما روی مصدومیت صلاح است. او خیلی ناراحت است اما تمرکزش را به ریکاوری هر چه سریع تر گذاشته است. 

در شرایط معمولی او سه تا چهار هفته از میادین دور خواهد بود اما تمام تلاش ما این است که هر چه می توانیم مدت آن را کم کنیم و این یک هدف بزرگ است. 

به گزارش ایندیپندنت، رئیس فدراسیون مصر، کادر پزشکی باشگاه مصر و همچنین لیورپول در حال تلاش روی مصدومیت صلاح هستند تا هر چه ممکن است مدت آن کمتر شود. بازی های جام جهانی از 14 ژوئن آغاز می شود و اولین بازی مصر در روز 15 ژوئن در دیدار مقابل اروگوئه خواهد بود. 


Source link

13 دیدگاه در “فیزیوتراپ لیورپول: تلاش می کنیم مدت مصدومیت صلاح هر چه ممکن است، کاهش یابد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 × 2 =

رفتن به نوارابزار