مارکا: بارتومئو دیگر با قطعیت سابق از آمدن گریزمان صحبت نمی‌کند

طرفداری – از قرار معلوم تلاش‌های اتلتیکو مادرید تا حدودی موثر واقع شده و آنتوان گریزمان شاید واقعا در این تیم بماند.

به گزارش مارکا، بارتومئو دیگر با آن قطعیت سابق از آمدن گریزمان حرف نمی‌زند. کسانی که رابطه مداومی با رئيس بارسلونا دارند، تایید می‌کنند که بارتومئو برای ماه‌ها کاملا خیالش از بابت قطعی بودن خرید گریزمان راحت بود و تردیدی نداشت که در تابستان پیراهن بارسلونا را خواهد پوشید. بارتومئو به اندازه‌ای مطمئن بود که حتی او در رختکن هم به بازیکنان بابت آمدن گریزمان اطمینان داد.

حالا همان منابع می‌گویند دیگر قطعیت گذشته در کار نیست. از قرار معلوم، تلاش‌های اتلتیکو مادرید و رختکن این تیم موثر ظاهر شده و اگر نگوییم گریزمان را به ماندن متقاعد کرده باید گفت این بازیکن را بر سر دو راهی قرار داده است. گرچه بارسلونا هنوز هم امیدوار است گریزمان در نهایت به قولی که داده عمل کند و راهی نیوکمپ شود اما باز هم متقاعد کردن دوباره او ضروری به نظر می‌رسد. از این رو، شاید صحبت دمبله و اومتیتی در اردوی تیم ملی فرانسه کمک حال باشگاه باشد. 

تنها یک چیز در میان هر دو طرف قطعی و مورد تفاهم است و آن هم این است که هیچ کس نمی‌خواهد این انتقال به یک پروسه فرسایشی تبدیل شود. بارسا از جدایی نیمار خاطره بدی دارد و اصلا دوست ندارد تا آخرین روزها کار خرید و فروش بازیکنانش طول بکشد.


Source link

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5 × پنج =

رفتن به نوارابزار