مارکا: رئال مادرید به دنبال فعال کردن بند آزادسازی 65 میلیون یورویی خوزه خیمنز

طرفداری – رئال مادرید علاقه مند است تا بند آزادسازی 65 میلیون یورویی خوزه خیمنز، مدافع اروگوئه‌ای اتلتیکو مادرید را فعال کند.

به گزارش مارکا، پیدا کردن یک مدافع شش دانگ شاید سخت ترین کاری باشد که این سال‌ها در بازار نقل و انتقالات بتوان انجام داد. رئال مادرید دو فصل است دنبال چنین مدافع می‌گردد اما راه به جایی نبرد. آنها در تابستان 2015 هم روی خرید خیمنز نظر مثبت داشتند و اگرچه تا آستانه نهایی کردن این انتقال پیش رفته بودند، برای تیره و تار نشدن روابط میان دو باشگاه قیدش را زدند. اما تاریخ تکرار می‌شود.

پس از دو سال، دیگر بار مدیران باشگاه اعتقاد دارند خیمنز دقیقا همان قطع گمشده تیم زیدان در خط دفاعی است. گزارش‌های رسیده از این بازیکن حاکی از شجاعت، سرعت و شخصیت خیمنز است. مدافعی که قیمت معقول و مناسبی هم دارد. بند آزادسازی خیمنز 65 میلیون یورو است و رئال مادرید این رقم را با توجه به وضعیت کنونی بازار نقل و انتقالات، قابل قبول و منطقی می‌داند. از نظر این باشگاه، خیمنز بهترین مدافعی است که در حال حاضر می‌توان او را به خدمت گرفت.

مدیران رئال در انتظار تماشای نمایش‌های خیمنز در جام جهانی هستند تا تصمیم نهایی را بگیرند. اگر خیمنز بیاید، وایخو دیگر بار قرض داده خواهد شد. میلان اشکرینیار و کوستاس مانولاس هم دو مدافع دیگری هستند که در ماه‌های اخیر کادر فنی رئال مادرید به ارزیابی عملکرد آنها پرداخته‌اند.


Source link

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5 × دو =

رفتن به نوارابزار