محمدرضا عباسی: اگر در مشهد متقاضی نباشد، مجبوریم امتیاز مشکی پوشان را به خارج از استان بفروشیم

طرفداری- محمدرضا عباسی درباره منحل شدن باشگاه مشکی‌پوشان اظهار داشت:

دیگر خودمان می‌خواهیم که از فوتبال خارج شویم, چون عملاً کمیته اخلاق مدیرعامل باشگاه را سه سال محروم کرده و گفته است که او را عوض کنیم. اگر قرار باشد پسرم, علی عباسی مدیرعامل باشگاه نباشد من هم دیگر توان تیم‌داری در فوتبال را ندارم. مجبوریم از قانون تبعیت کنیم و از فوتبال برویم. شاید ما صلاحیت حضور در فوتبال را مانند دوستان نداشته باشیم.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، وی با اعلام اینکه باشگاه مشکی‌پوشان در فصل آینده صددرصد در مسابقات حضور پیدا نخواهد کرد، ادامه داد:

حاضریم تیم را به گروهی در مشهد بسپاریم، اما اگر در استان متقاضی وجود نداشته باشد, مجبوریم حتی امتیاز را به خارج از استان بفروشیم. به هیچ وجه نمی‌توانیم دیگر در مسابقات حضور پیدا کنیم، چون در نامه‌ای که به باشگاه زده‌اند گفته‌اند که مدیرعامل‌مان در باشگاه نباشد. همه کاره تیم پسرم است و چنین چیزی امکان‌پذیر نیست. در هفت سال گذشته هم اکثر زحمات تیم روی دوشش بوده و وقتی او نباشد من هم دیگر توان کار سنگین اداره باشگاه را ندارم.

مالک باشگاه مشکی‌پوشان در پاسخ به این پرسش که «تاکنون چقدر در فوتبال هزینه کرده‌اید؟»، تصریح کرد:

هرچه هزینه کرده‌ایم فدای سر مردم مشهد. ما به عشق مردم و ابومسلم به فوتبال آمدیم و الان هم از اینکه هزینه کرده‌ایم اصلاً ناراحت نیستیم. اگر بازهم به عقب برگردیم بازهم همین‌ کار را می‌کردیم، اما الان دیگر برای ادامه فعالیت منع قانونی داریم و این‌گونه نمی‌توانیم ادامه دهیم. البته ما الان فقط طبق قوانین فدراسیون منع شده‌ایم، وگرنه اگر این موضوع به جاهای دیگر کشیده می‌شد، حرف و حدیث بسیاری داشت.

عباسی در ادامه با اشاره به اینکه «در فوتبال ایران بنا نیست تیم‌های خصوصی رشد پیدا کنند»، خاطرنشان کرد:

طی قراردادی که با شرکت فناپ بسته شده بود قرار بود در طول سه سال گذشته به ترتیب به باشگاه ما 2.5, 3 و 3.5 میلیارد تومان پرداخت شود، اما فدراسیون این قرارداد را به هم زد. ما که در بخش خصوصی هستیم پس از کجا می‌توانیم درآمدزایی داشته باشیم؟ ما باید از بیرون پول در بیاوریم و در فوتبال هزینه کنیم و آخرش هم ما نباید خودمان مدیر باشیم. به‌هرحال کسانی باید در فوتبال باشند که توانایی بودن در این فوتبال را داشته باشند.

وی درخصوص اینکه آیا برای فروش امتیاز باشگاه اقدامی جدی صورت گرفته است، یادآور شد:

برای فروش امتیاز باشگاه اولویت اول, دوم و سوم‌مان فروش در داخل خراسان است، اما اگر این اتفاق رخ ندهد برای اینکه نظم رقابت‌‌های فصل آینده به هم نخورد مجبوریم امتیاز را به خارج از استان واگذار کنیم. قطعاً تا پنج شش روز آینده موضوع مشخص خواهد شد.

مالک باشگاه مشکی‌پوشان افزود:

با آوردن خداد عزیزی قصد داشتیم با قدرت در فوتبال ادامه دهیم و دوباره به لیگ برتر برگردیم، اما با این نامه دیگر منصرف شدیم. حالا دوباره به کار ساختمان‌سازی‌مان برمی‌گردیم و در همان‌جا مشغول می‌شویم. هرچند که در این مدت هم از همین راه هزینه‌های تیم‌داری را پرداخت می‌‌کنیم.


Source link

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

9 + دوازده =

رفتن به نوارابزار