وزارت ورزش مبلغ 30 میلیارد تومان به حساب فدراسیون‌ های ورزشی جهت حضور در بازی های آسیایی واریز کرد

طرفداری- معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت ورزش و جوانان از واریز ۳۰ میلیارد تومان به حساب فدراسیون‌ها در دو ماه گذشته خبر داد.

به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، ژاله فرامرزیان گفت:

خوشبختانه تمام مطالبات فدراسیون‌ها مطابق برنامه تامین و پرداخت شده است و کمک های وزارتخانه تحت عنوان فرایند توزیع کمک های وزارت ورزش و جوانان به فدراسیون ها در راستای بودجه ریزی عملیاتی صورت می‌گیرد.

وی افزود:

در دو ماه فروردین و اردیبهشت در دو نوبت و مجموعاً 30 میلیارد تومان به حساب فدراسیون های ورزشی برای آماده سازی تیم ها و برگزاری اردوها جهت بازیهای آسیایی واریز شده است.

فرامرزیان همچنین از بودجه اختصاصی ورزش زنان و نظارت بر نحوه تخصیص آن در فدراسیون ها توسط معاونت امور بانوان و معاونت قهرمانی وزارت ورزش و جوانان خبر داد و گفت:

سهم بودجه ورزش زنان در فدراسیون ها مشخص و نحوه هزینه کردن کاملا روشن و مطابق دستور العمل است.

معاون وزیر ورزش و جوانان همچنین از تامین منابع مالی برای خرید سکه های پاداش قهرمانان مراسم تجلیل خبر داد و افزود:

نقدینگی همه فدراسیون هایی که در مراسم تجلیل حواله خود را دریافت کردند به حساب‌شان واریز شده است و بایستی بلافاصله نسبت به خرید سکه و تحویل پاداش قهرمانان مطابق نظام نامه اقدام کنند.

فرامرزیان درباره تقدیر وزارت ورزش و جوانان از دختران تیم ملی فوتسال ایران که برای دومین بار پیاپی قهرمان آسیا شدند، گفت:

با وجود اینکه این قهرمانی در سال 97 اتفاق افتاد، ولی با تاکید رئیس جمهور و وزیر ورزش و جوانان، پاداش این قهرمانان هم به همراه دیگران برای تجلیل از کار بزرگی که صورت گرفت پرداخت شد و در اختیار فدراسیون فوتبال قرار گرفته است.


Source link

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پنج + دوازده =

رفتن به نوارابزار