پیام مدیرعامل استقلال برای هواداران: تیام به تهران بازخواهد گشت؛ مطمئن باشید سر ما کلاه نخواهد رفت

طرفداری- رضا افتخاری، مدیرعامل باشگاه استقلال در راستای شفاف سازی موضوع تیام و به طور کلی روند نقل و انتقالات استقلال در پیامی خطاب به هواداران این تیم اظهار داشت که اسیر جوسازی های رسانه ای نشوند.

به نقل از سایت رسمی باشگاه استقلال، رضا افتخاری در این پیام خطاب به هواداران استقلال اظهار داشت:

با پایان یافتن مسابقات و قهرمانی استقلال در جام حذفی و همچنین کسب مستقیم سهمیه لیگ قهرمانان آسیا برای فصل آینده و صعود به مرحله بعد لیگ قهرمانان آسیا عده ای که چشم دیدن این موفقیت ها و شادی هواداران را ندارد در صدد آسیب رساندن به باشگاه می باشند و متاسفانه با انتشار اخبار کذب و اطلاعات نادرست هواداران عزیز را در مقابل باشگاه قرار می دهند. با نزدیک شدن فصل نقل و انتقالات تلاش می کنند با جو سازی ها از داخل و خارج باشگاه را تحت فشار قرار دهند تا به زعم خودشان باشگاه نتواند تصمیم منطقی و درستی بگیرد. اخباری که در مورد تیام منتشر می شود، اخبار درستی نیست و هر موقع لازم باشد باشگاه اطلاعات صحیح و واقعی را به اطلاع هواداران عزیز می رساند.

مذاکرات با مدیر برنامه های تیام در ترکیه و مستقیما با خود تیام در کویت صورت گرفت. تیام با تیم های کویتی قراردادی امضا نکرد و امروز صبح عازم سنگال شد و سپس به تهران باز خواهد گشت. ضمنا جهت اطلاع هواداران عزیز باید اعلام کنیم باشگاه استقلال تمام پول تیام را اعم از پاداش، حقوق و آپشن های موجود در قراردادش را به صورت کامل پرداخت نموده است. اخیرا برخی دلالان محترم در تلاش هستند بازیکنانی که باشگاه استقلال برای آنان هزینه زیادی کرده است و رشد خودشان را مدیون باشگاه می دانند بدون در نظر گرفتن شرایط و نیاز باشگاه به آنان، سرمایه های جوان کشور عزیزمان را با شرایط غیر حرفه ای و نامناسب به تیم های خارجی ببرند و با استفاده از ابزارهایی که در اختیار دارند همه تقصیرها را به گردن باشگاه بیاندازند. عده ای هم با مطرح کردن نام بازیکنان خود در فضای مجازی با این مضمون که باشگاه استقلال خواستار آنها می باشد، می خواهند نرخ آنان را بالا ببرند و باشگاه های دیگر را تحت تاثیر قرارداده و با بازیکنان مورد نظرشان قرارداد منعقد نمایند. هواداران عزیز اگر به ما اعتماد دارید پس اجازه دهید باشگاه در کمال آرامش کار خودش را انجام دهد. مطمئن باشید با این همه تجربه و شناختی که داریم، سرمان کلاه نخواهد رفت. اگر غیر از این بود، این همه بازیکن خوب و تراز اول جذب باشگاه نمی شدند. همانگونه که پیش از این با جذب آقای شفر و دستیاران ایشان و تمدید قرارداد آنها و همینطور امضای قرارداد با تیام و سایر نفرات ارزشمند استقلال این موضوع را ثابت کردیم.

اما در مورد قراردادها؛ آنهایی که می گویند قراردها خوب بسته نشده بدانند ما یک طرف قرارداد هستیم و وقتی طرف دوم حاضر نمی شود با هر شرایطی قرارداد امضا کند ما ناچار می شویم برای اینکه تیم استقلال مشکل کمبود بازیکن نداشته باشد، علی رغم میل باطنی خود و با شرایط خاص بعضی از بازیکنان قرارداد منعقد نماییم. در حل حاضر سیاست باشگاه استقلال حفظ تیم با نظر سرمربی می باشد. دو سال زحمت کشیدیم تا تیم استقلال در این سطح مطلوب قرار گیرد. باشگاه باید از پایه و اساس ساخته شود و باید در رده های پایه سرمایه گذاری بیشتری شود. در 2-3 سال گذشته از تیم های پایه ما بازیکنان بزرگی مانند محسن کریمی، حسین حسینی، امید نورافکن و سید مجید حسینی به تیم بزرگسالان استقلال پیوستند و اگر این روند سرعت بیشتری ادامه پیدا کند ما دیگر مجبور نیستیم از خارج بازیکن بگیریم. در ایران عزیز ما استعدادهای فوق العاده ای نفهته است که می شود با برنامه ریزی مناسب و استفاده از تمامی ظرفیت ها و امکانات موجود، بازیکنان بزرگ و آینده دار پرورش داد و به اروپا فرستاد.

باشگاه استقلال طبق آمار AFC بهترین هواداران را دارد و پرطرفدارترین تیم ایران است و بنابراین برای حفظ آن باید همگی و با هم تلاش کنیم و اجازه ندهیم عده ای سودجو به تیم آسیب برسانند. زحمات زیادی در دو سال اخیر از سوی اینجانب و همه همکاران در باشگاه کشیده شده تا تیم استقلال با بازی های خوب خود زبان زد همگان شود. بنابر این نباید اجازه دهیم این تیم آسیب ببیند و زحمات همه اعضای باشگاه استقلال و حمایت های هواداران به هدر برود. به نکته مهمی اشاره می کنم؛ اقدامات هدفمند رسانه ای که با هدف تحت تاثیر قراردادن هواداران و در نتیجه فشار به باشگاه صورت می گیرد، نرخ برخی بازیکنان را افزایش داده و باشگاه را دچار چالش می کند. بنابراین اجازه دهید باشگاه کار خودش را در آرامش انجام دهد و هر موقع نیاز به حمایت مالی هواداران عزیز باشد از طریق سایت باشگاه اطلاع خواهیم داد.

اینجانب ثابت کرده ام تحت تاثیر جو سازی ها قرار نخواهم گرفت و هر تصمیمی که می گیرم در راستای سربلندی هواداران عزیز و باشگاه خواهد بود. در دو سال اخیر هواداران عزیز شاهد بودند که از بحران ها و سختی های زیادی در کنار یکدیگر عبور کردیم. در اوایل کارم تنها بودم ولی استوارتر و راسخ تر قدم بر می داشتم و می دانستم که همه اعضای باشگاه برای شادی دل هواداران و رضایت خداوند متعال تلاش می کنند و خداوند هم در این راه سخت و دشوار به ما کمک کرد و نتایج آن را دیدیم. هواداران عزیز نگران نباشند؛ همه بازیکنان خوبی که در سطح استقلال باشند را می شناسیم و طبق لیست سرمربی با آنان در حال مذاکره هستیم.


Source link

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هفده − 1 =

رفتن به نوارابزار